Open Internacional Vic TT
logo

33 OPEN DE VIC (OSONA) DE TENNIS DE TAULA

14 OPEN ADAPTAT

GRAN PREMI DIPUTACIÓ DE BARCELONA

Llistat de inscrits

CTT CASTELLNOU DE SEANA

LLEIDA (ESPANYA)
ALEXANDRE CARRERA CASTELLÓ
Open Català Masculí

CTT RIPOLLET

BARCELONA (SPAIN)
ALBERT VILARDELL
Open Absolut Masculí
VÍCTOR LLORENS
Open Infantil Masculí
PAU BARCELÓ MAS
Open Català Masculí
NURJAN VILALLONGA
Open Infantil Masculí
JUDITH GUTIERREZ
Open Absolut Femení
ANGEL LLORENS RAMOS
Open Infantil Masculí
ENRIC BARCELÓ MAS
Open Català Masculí
RAÚL PORTA LÓPEZ
Open Absolut Masculí
IZANI MORA LEMUS
Open Català Masculí
PAU VICENTE RODRIGUEZ
Open Infantil Masculí
POL MORENO ABAD
Open Infantil Masculí
QUIM MORENO ABAD
Open Benjamí Masculí

DKV BORGES VALL

LLEIDA (ESPANYA)
ADAM LOPEZ DALMAU
Open Infantil Masculí
MARC DURAN
Open Absolut Masculí
ORIOL MONZÓ
Open Absolut Masculí
FRANCESC CARRERA RUIZ
Open Infantil Masculí
JOAN MASIP
Open Absolut Masculí

CTT ATENEU POBLE NOU

BARCELONA (ESPANYA)
ISAAC MORA GONZALEZ
Open Català Masculí
RICARD PALAU
Open Absolut Masculí
RICARD PALAU
Open Adaptat Peu

TT DELS HORTS 2000

BARCELONA (CATALUNYA)
PERE GUARDIA LÓPEZ
Open Adaptat Peu

ACS DUMBRAVITA

TIMIS (ROMANIA) (ROMANIA)
DORA MOLDOVAN
Open Aleví Femení
OANA STANUSILA
Open Aleví Femení
MARIA VLAD
Open Absolut Femení
MARIA GIRLEA
Open Absolut Femení
LUCA BERINDE
Open Benjamí Masculí
ALIN TARHUNA
Open Absolut Masculí
DANIEL MOLDOVAN
Open Infantil Masculí
ALESSIA PAULIUC
Open Aleví Femení

CTT VALLS DEL NORD

ORDINO (ANDORRA) (ANDORRA)
MARTA AYMA ALTIMIR
Open Aleví Femení
AINARA RUIZ DA COSTA
Open Aleví Femení
XAVIER PLANCHETTE
Open Català Masculí

CTT VILANOVA

BARCELONA (CATALUNYA)
JOAN RUIZ GARCÍA
Open Català Masculí
EDGAR MATARÓ CARDENAL
Open Adaptat Peu
ALBERT CARMONA DE LA ROSA
Open Català Masculí
PABLO ALDAY CIURANA
Open Català Masculí
BIEL GARROTE FARRÉ
Open Català Masculí

CTT TORELLÓ

BARCELONA (ESPANYA)
ÀNGEL GUTIERREZ
Open Català Masculí
DAVID AVILÉS
Open Absolut Masculí
GERARD ROMERA
Open Infantil Masculí

CTT COLLBATÓ

BARCELONA (ESPANYA)
DANI MATEO
Open Adaptat Cadira

CTT HOSPITALET

BARCELONA (ESPAÑA)
TOMAS COSTA SALGUEIRO
Open Català Masculí
POL COMAS PÉREZ
Open Català Masculí
ALBERT SOLER MORENO
Open Català Masculí
ORIOL FERNANDEZ
Open Infantil Masculí
EDUARD SOLSONA SÁNCHEZ
Open Català Masculí
XAVIER DE BLAS FOIX
Open Català Masculí

CTT BLANXART XALOC OLESA

BARCELONA (ESPAñA)
MANEL SUÑE
Open Català Masculí
MARC HERNANDEZ IBAÑEZ
Open Infantil Masculí
RICARD DUOCASTELLA
Open Absolut Masculí
XAVIER OLLÉ PARCERISAS
Open Infantil Masculí

CTT CARDEDEU

BARCELONA (ESPANYA)
CARLES GUAL
Open Adaptat Peu
EMILI ASENSIO
Open Català Masculí
JOAQUIM AZCON
Open Adaptat Peu
ANTONI CONSUEGRA
Open Absolut Masculí
FRANCESC MONSALVE
Open Adaptat Peu
ANTONI CONSUEGRA
Open Adaptat Peu
JOAQUIM AZCON
Open Absolut Masculí
ENRIC GUAL
Open Català Masculí
OBED ASENSIO
Open Infantil Masculí
DAVID AZCON
Open Català Masculí
MARC SERRA
Open Adaptat Peu

GIRBAU VIC TT

BARCELONA (ESPANYA)
FERRAN VILANOVA
Open Benjamí Masculí
JAUME LLOBET
Open Català Masculí
SERGI MOLIST
Open Absolut Masculí
ANA GARCÍA
Open Absolut Femení
OT HERNÁNDEZ
Open Benjamí Masculí
ZHIPEI WANG
Open Absolut Femení
NEREA GARCÍA
Open Absolut Femení
SÍLVIA COLL
Open Absolut Femení
GENÍS BAUCELLS
Open Infantil Masculí
UNAI LUQUE
Open Benjamí Masculí
MARTÍ GARRIDO
Open Infantil Masculí
RAQUEL LARRUBIA
Open Aleví Femení
EDGAR VENEGAS
Open Infantil Masculí
BIEL RODRÍGUEZ
Open Infantil Masculí
BIEL GIMENO
Open Infantil Masculí
ARNAU LLOBET
Open Infantil Masculí
JORDI PLADEVALL
Open Català Masculí
ÀLEX MORENO
Open Infantil Masculí
PERE AUSIÓ
Open Català Masculí
ADRIÀ BAU
Open Infantil Masculí
ÀLEX CASASSAS
Open Infantil Masculí
JOAQUIM PORTET
Open Benjamí Masculí
MIKY RAMOS
Open Absolut Masculí
ARNAU MIARONS
Open Infantil Masculí
CLAUDIA CAYMEL
Open Absolut Femení
JORDI CARCELLER
Open Absolut Masculí
ANIOL MONTOLIU
Open Benjamí Masculí
IRINA GIMENO
Open Aleví Femení
NOA MUÑOZ
Open Absolut Femení
GIL YONGCHUN DACHS
Open Benjamí Masculí
BIEL NAVIO
Open Català Masculí

CTT TORTOSA

TARRAGONA (ESPANYA)
SERGI CAMPOS MATA
Open Català Masculí
JOAN MARTÍNEZ FONTANÉ
Open Català Masculí
ARCADI MARTÍNEZ PIÑOL
Open Català Masculí
JUAN CARLOS MUÑOZ
Open Català Masculí

ATT PREMIÀ

BARCELONA (ESPANYA)
JORDI PINEDA
Open Català Masculí
AGUSTÍ VILALTA REIXACHS
Open Adaptat Peu

CLUB NATACIÓ SABADELL

BARCELONA (CATALUNYA)
FERRAN PAREDES
Open Infantil Masculí
GENIS RUIZ MENARGUEZ
Open Català Masculí
IVAN RUIZ RUBIRA
Open Absolut Masculí
ALEX GONZALEZ CANO
Open Infantil Masculí
XAVI GARCIA FERNÁNDEZ
Open Català Masculí
DANIEL GONZALEZ CANO
Open Català Masculí
MARC FERRUZ
Open Català Masculí
DANIELCASTRO
Open Absolut Masculí
LUCA KHIDASHELI
Open Benjamí Masculí

CTT SALLENT

BARCELONA (ESPANYA)
DOMENEC TORRADAS TORNER
Open Català Masculí
FREDERIC MAYEUX
Open Català Masculí
XAVIER UBEDA BARREDA
Open Català Masculí
JOSEP ARMENGOL CODINA
Open Absolut Masculí
JOSEP MONTANER
Open Català Masculí

CTT ELS AMICS TERRASSA

BARCELONA (ESPANYA)
ROGER CATALAN FERNANDEZ
Open Benjamí Masculí
LAIA CASTILLA DONÉS
Open Aleví Femení
ANNA BARRAU ESTÉVEZ
Open Aleví Femení
MAR AFRICA GARCIA DE SORIA MIRAPEIX
Open Aleví Femení
MARIA MIGUELES GARCIA
Open Absolut Femení
ENRIC BADIA DE MUR
Open Català Masculí
LLUIS CRISPI LÓPEZ
Open Català Masculí
RAFAEL BARRAU ESTÉVEZ
Open Català Masculí
GERARD MÀDICO MARTI
Open Absolut Masculí
CARLOS RODRIGUEZ JORDAN
Open Absolut Masculí
ORIOL CATALAN FERNANDEZ
Open Català Masculí
IGNASI MARTINEZ BOSCH
Open Absolut Masculí
ROC GIBERT FIGOLS
Open Benjamí Masculí
POL MARTINEZ GARRALDA
Open Benjamí Masculí
ALBERT GARCIA DE SORIA MIRAPEIX
Open Benjamí Masculí

CLUB PINGPONG IGUALADA

BARCELONA (CATALUNYA)
DANIEL LUCO MANUBENS
Open Català Masculí
BERNAT LUCO PEREZ
Open Català Masculí
GUILLEM LUCO PEREZ
Open Benjamí Masculí
FRANCESC MASIP HERNANDEZ
Open Català Masculí
EDUARD SEÑOR
Open Català Masculí

CTT GANXETS DE REUS

TARRAGONA (CATALUNYA)
ARNAU MARTÍNEZ
Open Infantil Masculí
ALBA VIRGILI
Open Absolut Femení
ANDREA PÉREZ
Open Absolut Femení
MAR TEODORO
Open Absolut Femení
LORENA ALTADILL
Open Absolut Femení
SVETLANA SKOBKINA
Open Absolut Femení
LAIA ORIOL
Open Aleví Femení
ARAN BOUZA
Open Benjamí Masculí
RADU CHICU
Open Infantil Masculí
RUIXIANG TANG
Open Infantil Masculí

FALCONS DE SABADELL

BARCELONA (ESPANYA)
ADRIA UBEDA SANTIAGO
Open Absolut Masculí
ROGER BLANCO ALAVEDRA
Open Absolut Masculí
NÚRIA MACIÀ DOMINGO
Open Aleví Femení
ALBERT FARRÉS DE BUNES
Open Absolut Masculí
ALBERT KENJI MATSUOKA SATORRAS
Open Absolut Masculí

AGRUPACIO CONGRES

BARCELONA (SPAIN)
MARC VICENTE LARIO (CONGRES)
Open Absolut Masculí

CTT CAMBRILS

TARRAGONA (ESPANYA)
ABEL MASEGOSA DUQUE
Open Català Masculí
FIONA AINE MINNEGALIEVA
Open Aleví Femení
MARC JANE TUDELA
Open Català Masculí
CLAUDI LOPEZ DALMAU
Open Benjamí Masculí

CTT SANT QUINTI DE MEDIONA

BARCELONA (ESPANYA)
RAMON LACAMBRA BROSSA
Open Adaptat Peu

CTT SANT VICENÇ

BARCELONA (ESPANYA)
EDU MORATÓ
Open Absolut Masculí

TT CASSA

GIRONA (ESPANYA)
ROC FIGAROLA
Open Benjamí Masculí
ELOI RUIZ PUEYO
Open Infantil Masculí
CLÀUDIA CURQUEJO DOMÈNECH
Open Absolut Femení
LLUC IRELAND LLIMONA
Open Infantil Masculí
BIEL FIGAROLA
Open Infantil Masculí
LLUC CEBRIÀ
Open Infantil Masculí

LLUÏSOS DE GRACIA

BARCELONA (ESPANYA)
FERRAN GUARDIOLA
Open Català Masculí
BERNAT FOLCH
Open Absolut Masculí

CTT OLOT

GIRONA (ESPAñA)
VICTOR FLORES BARRANCO
Open Absolut Masculí
ORIOL PUIGMAL POLIT
Open Absolut Masculí

CTT VILABLAREIX

BARCELONA (ESPAñA)
MANEL REDONDO GALLARDO
Open Absolut Masculí

ICELAND TT ELS 8 LA GARRIGA

BARCELONA (ESPANYA)
BIEL SANCHEZ BAYONA
Open Infantil Masculí
ERIC SANCHEZ BAYONA
Open Català Masculí
GERARD MORA INGLES
Open Català Masculí
JORDI EDO PUIG
Open Català Masculí
NIL ARAGALL CHECA
Open Català Masculí
CESC MOLINS ORTEGA
Open Infantil Masculí
POL SOLÀ MONTEAGUDO
Open Infantil Masculí

CTT BALAGUER

LLEIDA (ESPANYA)
GEMMA LLADONOSA ARRUFAT
Open Absolut Femení
ANETA OLENDZKA
Open Absolut Femení
VINYET SOLANS
Open Absolut Femení

CN MATARó

BARCELONA (ESPAñA)
ELISABETH CABANAS MONTFORT
Open Absolut Femení

CTT POBLENOU

BARCELONA (ESPAñA)
CARLOS JAVIER PINA CASTRO
Open Català Masculí

CTT BARCELONA

BARCELONA (ESPANYA)
ORIOL VÉLEZ MARIMON
Open Català Masculí
ORIOL COSTA OTERINO
Open Infantil Masculí
MARC VENDRELL FELIU
Open Català Masculí
HONGXIANG LIN CHEN
Open Català Masculí
PAU ROSÉS PALLÍ
Open Català Masculí
ROGER RICO CUYÀS
Open Català Masculí
MIQUEL GUTIERREZ OLMEDO
Open Català Masculí
OCTAVIO RODRÍGUEZ BARCELÓ
Open Català Masculí
MARCEL GIL SANCHO
Open Català Masculí
ALEX OLIVELLA DALMAU
Open Català Masculí
SEBASTIAN VASCO FRANCO
Open Català Masculí
ELOI MUÑOZ BUSTO
Open Català Masculí
JOAN FORÉS SOTO
Open Català Masculí

CTT LA LIRA VENDRELLENCA

TARRAGONA (ESPANYA)
RICARD MARTIN PADRO
Open Català Masculí
GUIFRÉ VIDAL ALCARAZ
Open Català Masculí
ALBERT BOLET MORERA
Open Català Masculí
LLUIS DURAN PAINO
Open Català Masculí

CETT ESPARREGUERA

BARCELONA (ESPANYA)
RICARD MARTÍNEZ
Open Absolut Masculí
FELIX PONS
Open Català Masculí
XAVIER MARTÍNEZ LAZARO
Open Català Masculí
ORIOL MARTÍNEZ LAZARO
Open Benjamí Masculí

CTT BASCARA

GIRONA (ESPANYA)
LLUIS CORTADA RUSTULLET
Open Infantil Masculí
ALEXANDRU ADRIAN SANDU
Open Català Masculí
JORDI IMALAHI
Open Català Masculí
NEUS NOGUER AMAT
Open Absolut Femení
GENIS GIRONES GELI
Open Català Masculí
ELIA SERRA SAGUE
Open Absolut Femení
ABRIL VIDAL SALA
Open Aleví Femení

CTT SANT QUIRZE DEL VALLÈS

BARCELONA (ESPANYA)
SERGIO OTERO
Open Català Masculí

T.T. TRAMUNTANA FIGUERES

GIRONA (CATALUNYA)
JANA RIERA MOLONS
Open Absolut Femení
JONI DÍAZ SANTALLA
Open Català Masculí
NIL MONELL FÀBREGA
Open Català Masculí
ARCADI BARÓ ORFILA
Open Infantil Masculí
ARNAU GENOVER BASSAGAÑAS
Open Infantil Masculí
BIEL ROS GARCÍA
Open Infantil Masculí
RAÚL MENA BAUTISTA
Open Infantil Masculí
PERE CURÓS GARCÍA
Open Benjamí Masculí
BERNAT MUNTADA MASÓ
Open Benjamí Masculí
JORDI DOT GARCÍA
Open Absolut Masculí
JORDI SAGUER PAGÉS
Open Absolut Masculí
JAUME MUNTADA GINER
Open Absolut Masculí

C.E.R L´ESCALA

GIRONA (CATALUNYA)
NORBERT TAULER ALSINA
Open Absolut Masculí
IKER GONZALEZ HERNANDEZ
Open Absolut Masculí
SERGI GRAU
Open Absolut Masculí

UE SANT CUGAT

BARCELONA (ESPANYA)
JOSÉ MARTÍN
Open Absolut Masculí
MARCO PAREDES
Open Català Masculí
MIQUEL VETETA
Open Infantil Masculí
ALEIX BERENGUERES
Open Infantil Masculí
BRUNO HUERTAS
Open Infantil Masculí
ENRIC FÍGOLS
Open Infantil Masculí
MARIONA MUNNÉ
Open Aleví Femení
LAIA MUNNÉ
Open Aleví Femení
CARLA AMAGO
Open Aleví Femení
JOSEP ANTÓN VELAZQUEZ
Open Català Masculí
GABRIEL OLIVERAS
Open Català Masculí
PAU MORA
Open Infantil Masculí
JOEL MORA
Open Benjamí Masculí
LUÍS LOZANO
Open Benjamí Masculí

CTT CAMPRODON

GIRONA (ESPAñA)
ANNA RICART SEGURA
Open Absolut Femení
LAURA MAGALLON JORDA
Open Absolut Femení
JUDIT CIFUENTES SAAVEDRA
Open Absolut Femení

TENNIS TAULA CALELLA

BARCELONA (ESPAñA)
PAU ARDERIU MARTÍNEZ
Open Infantil Masculí
XAVIER ABIO BUIL
Open Infantil Masculí
POL VILLARET ABRIO
Open Infantil Masculí
ALBA FERNÁNDEZ MARTÍNEZ
Open Absolut Femení
CLAUDIA PÉREZ PUJOL
Open Absolut Femení
JOSEP SÁNCHEZ GUERRERO
Open Català Masculí
LLUC SÁNCHEZ ROJAS
Open Infantil Masculí
AMAN KUMAR
Open Infantil Masculí
ANIOL ROCA BROSSA
Open Infantil Masculí
MARC MIRÓ LLORENTE
Open Català Masculí

CTT BADALONA

BARCELONA (CATALUNYA)
ZI XUAN LIN
Open Benjamí Masculí
MARIO ROJO
Open Benjamí Masculí
MARIONA BACHS
Open Aleví Femení
ARNAU RAVENTÓS
Open Infantil Masculí
ÀLEX CASES
Open Infantil Masculí
ADRIÀ MAROTO
Open Infantil Masculí
TONI RODRÍGUEZ
Open Infantil Masculí
ADRIÀ MARTOS
Open Català Masculí
DAVID PUJOL
Open Català Masculí
SERGI MESA
Open Català Masculí
EUDALD MENINO
Open Català Masculí
PAU MENINO
Open Català Masculí
XAVIER FLORETA
Open Català Masculí
JAN MILLAN
Open Català Masculí
WENG LONG XIA
Open Català Masculí
DAVID RUESCAS
Open Català Masculí
IVAN ROJO
Open Català Masculí
FERRAN NOVELL
Open Català Masculí
DANIEL GARCÍA
Open Català Masculí
ÁLVARO TÀRREGA
Open Català Masculí
ADRIÀ FERNÁNDEZ
Open Absolut Masculí
PERE NAVARRO
Open Absolut Masculí
MARTÍ PÈLACHS
Open Absolut Masculí
ÀLEX BOCANEGRA
Open Absolut Masculí
SERGI BOCANEGRA
Open Absolut Masculí
PAU LLORET
Open Absolut Masculí
PAU NOLIS
Open Absolut Masculí
JOAN MOREGÓ
Open Absolut Masculí
JORDI MIRANDA
Open Absolut Masculí
MARINA BUENO
Open Absolut Femení
LIS PARDO
Open Absolut Femení
JOAN MAQUEDA
Open Català Masculí
XAVIER MARIMON
Open Català Masculí
NUAN YANG WANG
Open Benjamí Masculí
YU HANG ZHENG
Open Benjamí Masculí
YU QI ZHENG LI
Open Benjamí Masculí
JORDI LLORET
Open Benjamí Masculí
XAVIER MONTÀÑEZ
Open Català Masculí

CTT ARBÚCIES

GIRONA (ESPANYA)
DANI TURA
Open Català Masculí

ESV WEIL

BADEN-WURTEMBERG (ALEMANYA)
CHARLOTTE CAREY
Open Absolut Femení

MORLINY OSTRÓDA

VOIVODAT DE VàRMIA (POLòNIA)
BARTOSZ SUCH
Open Absolut Masculí

INDEPENDIENTE (LAS ROZAS)

MADRID (ESPAñA)
AINHOA CRISTOBAL
Open Absolut Femení

INDEPENDIENTE (GRANADA)

GRANADA (ESPAñA)
ANA PEDREGOSA
Open Absolut Femení

SON CLADERA TTC

BALEARES (ESPAñA)
EUGENIA SASTRE
Open Absolut Femení

SPORT LISBOA E BENFICA

FREGUESIA (PORTUGAL) (PORTUGAL)
DIOGO DOS SANTOS PINHO
Open Absolut Masculí

SAN SEBASTIAN DE LOS REYES

MADRID (ESPAÑA)
CARLOS FRANCO
Open Absolut Masculí

ASTT MIRAMAS

PROVENZA (FRANCIA) (FRANCIA)
MIGUEL ANGEL VILCHEZ
Open Absolut Masculí

CERCLE DE GRACIA

BARCELONA (ESPAñA)
PASCAL EVANO
Open Català Masculí