Open Internacional Vic TT
logo

32 OPEN DE VIC (OSONA) DE TENNIS DE TAULA

13 OPEN ADAPTAT

GRAN PREMI DIPUTACIÓ DE BARCELONA

Llistat de inscrits

CTT CARDEDEU

BARCELONA (ESPANYA)
JOSEP GUAL
Open Català Masculí

DKV CTT BORGES VALL

LLEIDA (ESPAñA)
ÈRIC TORNÉ CUNILLERA
Open Infantil Masculí

MASQUEFA TTC

BARCELONA (ESPANYA)
POL IGNASI BUENO MATAS
Open Benjamí Masculí

CLUB TENNIS TAULA SALLENT

BARCLONA (ESPANYA)
JOSEP MONTANER GASULLA
Open Català Masculí

CTT ALMOSTER

TARRAGONA (CATALUNYA)
SENÉN ALEGRET MORALES
Open Absolut Masculí

UCAM CARTAGENA

MÚRCIA (ESPAÑA)
WANG ZHIPEI
Open Absolut Femení
SARA RAMÍREZ
Open Absolut Femení

CTT BADALONA

BARCELONA (ESPANYA)
MARIONA BACHS
Open Aleví Femení
EUDALD MENINO
Open Infantil Masculí
ÀLEX CASAS
Open Infantil Masculí
ARNAU LLORET
Open Infantil Masculí
DAVID RUESCAS
Open Infantil Masculí
IVAN ROJO
Open Català Masculí
PAU MENINO
Open Català Masculí
ADRIÀ MATEU
Open Català Masculí
WEN LONG XIA
Open Català Masculí
JAN MILLÁN
Open Català Masculí
SERGI MESA
Open Català Masculí
EDSON SOLARTE
Open Català Masculí
GABRIEL RUÍZ
Open Català Masculí
FERRAN NOVELL
Open Català Masculí
XAVIER MONTAÑEZ
Open Català Masculí
ADRIÀ MARC PÉREZ
Open Català Masculí
JORDI GARCÍA
Open Català Masculí
XAVIER MARIMÓN
Open Català Masculí
JOAN MAQUEDA
Open Català Masculí
DAVID PUJOL
Open Català Masculí
MARC SERRA
Open Català Masculí
SERGI BOCANEGRA
Open Català Masculí
PAU LLORET
Open Català Masculí
ANTONI PRADOS
Open Absolut Masculí
ÀLEX BOCANEGRA
Open Absolut Masculí
ADRIÀ FERNÁNDEZ
Open Absolut Masculí
ÁNGEL CARRIÓN
Open Absolut Masculí
PERE NAVARRO
Open Absolut Masculí
PAU NOLIS
Open Absolut Masculí
MARIA BUENO
Open Aleví Femení
JORDI LLORET
Open Benjamí Masculí
AITOR HIGUERAS
Open Benjamí Masculí
ADRIÀ MAROTO
Open Benjamí Masculí
MARIO ROJO
Open Benjamí Masculí

INDEPENDIENTE

MADRID (ESPAñA)
AINHOA CRISTOBAL
Open Absolut Femení

INDEPENDIENTE

MÁLAGA (ESPAÑA)
ANDREA PÉREZ
Open Absolut Femení

COVICSA-CTT SANTA EULARIA

BALEARES (ESPAÑA)
NATALIA MIRAMONTES
Open Absolut Femení

TT DELS HORTS 2000

BARCELONA (CATALUNYA)
PERE GUARDIA LOPEZ
Open Adaptat Peu

TT SANT VICENÇ

BARCELONA (ESPANYA)
JUAN JOSÉ CORTÉS GÓMEZ
Open Català Masculí

ZOOLESZCZ GWIAZDA BYDGOSZCZ

POMERANIA (POLONIA)
MARCELO AGUIRRE
Open Absolut Masculí

CAJASUR PRIEGO TM

CÓRDOBA (ESPAÑA)
MARIJA GALONJA
Open Absolut Femení
CARLOS MACHADO
Open Absolut Masculí
ALEJANDRO CALVO
Open Absolut Masculí

ICELAND TT ELS 8 LA GARRIGA

BARCELONA (CATALUNYA)
NIL ARAGALL CHECA
Open Català Masculí

CN TÀRRACO

TARRAGONA (ESPANYA)
ALBERT MASIP BONET
Open Català Masculí

ATT PREMIÀ DE MAR

BARCELONA (ESPAñA)
PACO NICOLÁS
Open Català Masculí

CTT BALAGUER

LLEIDA (ESPANYA)
VINYET SOLANS
Open Absolut Femení
GEMMA LLADONOSA
Open Absolut Femení

C.T.T. LA BISBAL

GIRONA (ESPANYA)
SERGI ARTACHO
Open Català Masculí
RICARD BARREIRO
Open Català Masculí

CTT BASCARA

GIRONA (ESPANYA)
LLUÍS CORTADA RUSTULLET
Open Infantil Masculí
ÈLIA SERRA SAGUE
Open Aleví Femení
HELENA COLINAS CASTELLÀ
Open Absolut Femení
ABRIL VIDAL SALA
Open Aleví Femení
GENIS GIRONES GELI
Open Català Masculí
JORDI IMLAHI BOLDÓ
Open Català Masculí
NEUS NOGUER AMAT
Open Absolut Femení
MARTA ALECH COLL
Open Absolut Femení
MARIONA SÀENZ SALA
Open Absolut Femení
ALEXANDRU ADRIAN SANDU
Open Infantil Masculí
ORIOL HURTÓS COLOMÉ
Open Català Masculí

DKV BORGES VALL

LLEIDA (ESPAñA)
PAU PALAU
Open Infantil Masculí
FAN CHUANG WEI
Open Absolut Masculí
JOEL RUBIO CORTADA
Open Infantil Masculí
ORIOL MONZÓ
Open Absolut Masculí
MARC DURAN
Open Absolut Masculí
CESC CARRERA RUIZ
Open Benjamí Masculí

TT OLESA

BARCELONA (CATALUNYA-ESPANYA)
RICARD DUOCASTELLA SÁNCHEZ
Open Català Masculí
ANTONI GRAU LLINÀS
Open Absolut Masculí
ÀLEX OLLÉ PARCERISAS
Open Català Masculí
XAVIER OLLÉ PARCERISAS
Open Infantil Masculí

T.T. TRAMUNTANA FIGUERES

GIRONA (CATALUNYA)
BERNAT MUNTADA MASÓ
Open Benjamí Masculí
PERE CURÓS GARCIA
Open Benjamí Masculí
RAUL MENA BAUTSITA
Open Benjamí Masculí
BIEL ROS GARCIA
Open Infantil Masculí
JANA RIERA MOLONS
Open Absolut Femení
CLÀUDIA PÉREZ PUJOL
Open Absolut Femení
DANIEL MENA BAUTISTA
Open Català Masculí
JONI DÍAZ SANTALLA
Open Català Masculí
ALBERT VILLA BERTRÁN
Open Català Masculí
NIL MONEL FÀBREGA
Open Català Masculí
JORDI SAGUER PAGÈS
Open Absolut Masculí
IVAN LAVADO MÍNGUEZ
Open Absolut Masculí
JAUME MUNTADA GINER
Open Absolut Masculí

CTT GANXETS DE REUS

TARRAGONA (ESPAñA)
RUIXIANG TANQ QIU
Open Benjamí Masculí
FERRAN BUSQUETS GONZÁLEZ
Open Absolut Masculí
ARNAU MARTÍNEZ MATEU
Open Infantil Masculí
RADU CHICU
Open Infantil Masculí
CHENXIN TANQ QIU
Open Aleví Femení
LAIA CASANOVA ORIOL
Open Aleví Femení

CTT VILANOVA

BARCELONA (CATALUNYA)
BIEL GARROTE FERRÉ
Open Infantil Masculí
EDGAR MATARÓ CARDENAL
Open Adaptat Peu
JORDI CEPERO EZPELETA
Open Català Masculí
ALBERT CARMONA DE LA ROSA
Open Infantil Masculí

ATENEU 1882

BARCELONA (CATALUNYA)
ISAAC MORA
Open Català Masculí
MARC PASCUAL GARCÍA
Open Català Masculí

CTT CAMPRODON

GIRONA (ESPANYA)
JUDIT CIFUENTES SAAVEDRA
Open Aleví Femení
ANNA RICART SEGURA
Open Aleví Femení
LAURA MAGALLON JORDA
Open Aleví Femení
JORDI ASPAR COMA
Open Infantil Masculí

CTT CASSÀ

GIRONA (ESPANYA)
BIEL FIGAROLA ALMIRALL
Open Infantil Masculí
LLUC IRELAND LLIMONA
Open Infantil Masculí
ROC FIGAROLA ALMIRALL
Open Benjamí Masculí
CLÀUDIA CURQUEJO DOMÈNECH
Open Absolut Femení
ANDREU PUIGMOLÉ
Open Infantil Masculí
ANNA PUIGMOLÉ
Open Aleví Femení
ANDREA FERRER TORRENT
Open Absolut Femení
ELOI RUIZ PUEYO
Open Infantil Masculí

EL CERCLE TT GRÀCIA

BARCELONA (ESPAñA)
CLARA-JONIA OLIVERA MOYANO
Open Absolut Femení

AGRUPACIÓ CONGRÉS

BARCELONA (ESPANYA)
DAVID GARCIA SUBIRATS
Open Català Masculí
EDUARD GARCIA SUBIRATS
Open Català Masculí
MARC VICENTE LARIO
Open Absolut Masculí

CTT VILAFRANCA

BARCELONA (ESPANYA)
JOSEP MA BLANCAFORT CAMPRODON
Open Absolut Masculí
ROGER BLANCO
Open Absolut Masculí
JAUME LLOBET SUBIRANA
Open Català Masculí

CTT LA LIRA VENDRELLENCA

TARRAGONA (ESPANYA)
JOSE MANUEL MELENDO
Open Català Masculí
ALBERT BOLET
Open Català Masculí
MARC CARNICER
Open Català Masculí
RICARD MARTÍN
Open Català Masculí
GUIFRÉ VIDAL
Open Català Masculí
JORDI SENPAU
Open Català Masculí

T.T. TORELLÓ

BARCELONA (ESPANYA)
DAVID AVILÉS
Open Absolut Masculí
JORDI DOT GARCIA
Open Absolut Masculí

LLUISOS D\'HORTA

BARCELONA (ESPANYA)
FRANCESC GOMIS PULGAR
Open Català Masculí

CENTRE NATACIÓ MATARÓ

BARCELONA (ESPANYA)
JORDI FRADERA TORRENTS
Open Absolut Masculí
SERGI GRAU HARO
Open Absolut Masculí
ORIOL LARIO DEVESA
Open Absolut Masculí
IZAN CALVILLO GUIRAO
Open Català Masculí
POL RAMON FERRER
Open Català Masculí
GUILLEM AVVENTURATO PASTOR
Open Català Masculí
ANDREU ROCAMORA MARTORELL
Open Català Masculí
MAR TEODORO MASRIERA
Open Absolut Femení
IRENE DELGADILLO RIERA
Open Absolut Femení
ELISABET CABANAS
Open Absolut Femení

CLUB NATACIÓ SABADELL

BARCELONA (ESPAñA)
IVAN RUIZ
Open Català Masculí
GENÍS RUIZ MENARQUEZ
Open Infantil Masculí
DANI CASTRO
Open Català Masculí
MARC FERRUZ
Open Infantil Masculí

CTT RIPOLL

GIRONA (CATALUNYA)
ISAAC COLL
Open Absolut Masculí

CTT MOLLERUSSA

LLEIDA (ESPAñA)
CRISTIAN FERNÁNDEZ MARTíNEZ
Open Català Masculí
IVAN FERNÁNDEZ MARTÍNEZ
Open Català Masculí

CTT CALAF

BARCELONA (CATALUNYA)
MARTÍ ESTRUCH ISERN
Open Català Masculí
SANTI TORRENTS VILLORBINA
Open Català Masculí
VÍCTOR CAMÍ CONEJERO
Open Català Masculí

C.E.R L´ESCALA

GIRONA (CATALUNYA)
ALEX PORTELL ARQUILLO
Open Benjamí Masculí
DAVID PORTELL ARQUILLO
Open Infantil Masculí
NORBERT TAULER ALSINA
Open Absolut Masculí
IKER GONZÁLEZ HERNANDEZ
Open Absolut Masculí
DIOGO DOS SANTOS PINHO
Open Absolut Masculí
JOAN MASIP NAVARRO
Open Absolut Masculí
MARC CLOTET CARRERAS
Open Absolut Masculí

UE SANT CUGAT

BARCELONA (CATALUNYA)
JOSEP ANTóN VELáZQUEZ
Open Absolut Masculí
GABRIEL OLIVERAS
Open Català Masculí
MARIONA MUNNé
Open Aleví Femení
LAIA MUNNé
Open Aleví Femení
ARTURO ÁLVAREZ
Open Infantil Masculí
JOEL CUEVAS
Open Infantil Masculí
ENRIC FIGOLS
Open Infantil Masculí
BRUNO HUERTAS
Open Benjamí Masculí

CTT OLOT AMMËRLANDER

GIRONA (CATALUNYA)
VÍCTOR FLORES BARRANCO
Open Absolut Masculí
JORDI TOR GUITART
Open Català Masculí
ARNAU ROCA SALA
Open Absolut Masculí
ORIOL PUIGMAL POLIT
Open Català Masculí
SERGI BAHI RAMISA
Open Català Masculí
JORDI PIELLA
Open Absolut Masculí
MARC CAYMEL
Open Absolut Masculí

CTT CAMBRILS

TARRAGONA (ESPANYA)
TONY PARRA
Open Català Masculí
ADAM LÓPEZ
Open Infantil Masculí
CLAUDI LÓPEZ
Open Benjamí Masculí
GERARD ESCODA
Open Infantil Masculí
JESÚS RASPALL
Open Infantil Masculí
FIONA AINE
Open Aleví Femení
JOAN RUÍZ
Open Català Masculí
JORDI RUÍZ
Open Infantil Masculí
EUDALD MASEGOSA
Open Benjamí Masculí
ABEL MASEGOSA
Open Català Masculí
MARC JANE
Open Català Masculí
PABLO ALDAY
Open Català Masculí
ANDREU MESTRE
Open Català Masculí

CTT ELS AMICS DE TERRASSA

BARCELONA (ESPAÑA)
GERARD MADICO MARTI
Open Català Masculí
CARLOS RODRIGUEZ JORDAN
Open Català Masculí
ORIOL CATALAN FERNANDEZ
Open Català Masculí
MARIA MIGUELES GARCIA
Open Aleví Femení
MAR AFRICA GARCIA DE SORIA MIRAPEIX
Open Aleví Femení

CETT ESPARREGUERA

BARCELONA (ESPANYA)
ROGER QUESADA GENDRA
Open Benjamí Masculí
ALBERTO PAGE GALLART
Open Infantil Masculí
DANI IACONU
Open Infantil Masculí
ALEX PAGE GALLART
Open Benjamí Masculí
JOSEP M. BLANCAFORT
Open Absolut Masculí
ARNAU PONS SANHUI
Open Absolut Masculí
RENATO PIMENTEL ESPINOSA
Open Infantil Masculí
CARLA PINEDA
Open Absolut Femení
ADRIÀ CABÚS
Open Infantil Masculí
GERARD CUADRADO MURILLO
Open Infantil Masculí
ANDREA PÉREZ GÓMEZ
Open Absolut Femení
OSCAR RODRÍGUEZ
Open Català Masculí
RICARD MARTÍNEZ ALARCÓN
Open Absolut Masculí
FÈLIX PONS
Open Català Masculí
ÈRIC CINTAS ORTEGA
Open Infantil Masculí
HECTOR PEDROSA
Open Benjamí Masculí
POL MAS FONT
Open Infantil Masculí
ANNA BLANCAFORT ASTURIANO
Open Aleví Femení
ROC AQUIRREGABIRIA
Open Benjamí Masculí
JAN DOMENECH
Open Benjamí Masculí
XAVIER MARTÍNEZ
Open Infantil Masculí
ORIOL MARTÍNEZ
Open Benjamí Masculí

CTT COLLBATÓ

BARCELONA (ESPANYA)
DANI MATEOS
Open Adaptat Cadira

FALCONS SABADELL

BARCELONA (ESPAñA)
ROGER BLANCO ALAVEDRA
Open Absolut Masculí
MIQUEL MUÑOZ MALLOL
Open Absolut Masculí
ADRIÀ ÚBEDA SANTIAGO
Open Absolut Masculí
NÚRIA MÀCIÀ
Open Aleví Femení
ROGER MITATS VALLVÉ
Open Absolut Masculí

CTT POBLENOU

BARCELONA (ESPANYA )
ROGER MIRÓ LLORENTE
Open Absolut Masculí
JULIO HILARI SORIA
Open Català Masculí

CTT CASTELLNOU DE SEANA

LLEIDA (ESPAñA)
ALEXANDER CARRERA CASTELLÓ
Open Català Masculí

TT TONA

BARCELONA (ESPANYA)
EDUARD MORATÓ VILA
Open Català Masculí

CTT RODA DE TER

BARCELONA (ESPAñA)
AALBERT OLIVA ESPINALT
Open Català Masculí
AALBERT OLIVA CROSAS
Open Infantil Masculí
EDUARD PRAT QUINTANA
Open Català Masculí
ÀLEXAGUILERA GARCIA
Open Català Masculí

CTT RIPOLLET

BARCELONA (ESPANYA)
MARC MIRÓ LLORENTE
Open Infantil Masculí
NURJAN VILALLONGA BARBER
Open Infantil Masculí
ENRIC BARCELÓ MAS
Open Infantil Masculí
PAU BARCELÓ MAS
Open Català Masculí
JUDITH GUTIERREZ PUIG
Open Absolut Femení
POL MORENO ABAD
Open Infantil Masculí
QUIM MORENO ABAD
Open Benjamí Masculí
PAU VICENTE RODRIGUEZ
Open Infantil Masculí
PERE GONZÁLEZ
Open Català Masculí
ALBERT KENJI MATSUOKA SATORRAS
Open Absolut Masculí
MIREIA PERETÓ MARTÍNEZ
Open Absolut Femení
ALBERT VILARDELL HIDALGO
Open Absolut Masculí
ARNAU PERETÓ MARTÍNEZ
Open Català Masculí
MARIA PEÑARANDO BAREA
Open Absolut Femení
IZANI MORA LEMUS
Open Infantil Masculí

CTT ENCAMP

ANDORRA LA VELLA (ANDORRA)
ANTONI CONSUEGRA LUPÓN
Open Adaptat Peu

CTT VILABLAREIX

GIRONA (ESPANYA)
MARTÍ PÈLACHS
Open Absolut Masculí
IRIEIX FREIXAS VALENTÍ
Open Català Masculí
MARC MARTINEZ JORGE
Open Català Masculí
ELOI LLORENTE
Open Català Masculí

GIRBAU VIC T.T.

BARCELONA (ESPANYA)
JOSEP HERNÁNDEZ
Open Absolut Masculí
JACOB POUS
Open Benjamí Masculí
ADRIÀ BAU
Open Infantil Masculí
MARTÍ GARRIDO
Open Infantil Masculí
GERARD GUTIÉRREZ MOOREY
Open Infantil Masculí
ARNAU LLOBET BRICHS
Open Infantil Masculí
BIEL MORELL
Open Infantil Masculí
PERE AUSIÓ PRAT
Open Català Masculí
JORDI PLADEVALL
Open Català Masculí
CLÀUDIA CAYMEL ROMERO
Open Absolut Femení
RAQUEL LARRUBIA NABAU
Open Aleví Femení
MIQUEL RAMOS BROS
Open Absolut Masculí
BIEL GIMENO FONT
Open Infantil Masculí
SÍLVIA COLL SOLÀ
Open Aleví Femení
IRINA GIMENO FONT
Open Aleví Femení
ANA GARCÍA MONTERO
Open Absolut Femení
ARNAU MIARONS JORDÀ
Open Infantil Masculí
NOA MUÑOZ VILA
Open Absolut Femení
NEREA GARCÍA MORENO
Open Absolut Femení
BIEL NAVIO CASADESÚS
Open Infantil Masculí
SERGI MOLIST
Open Absolut Masculí
ÀLEX MORENO SALA
Open Benjamí Masculí
EDGAR VENEGAS
Open Infantil Masculí
SALVADOR SERRA
Open Absolut Masculí

CLUB T.T. CARDEDEU

BARCELONA (ESPANYA)
JOEL GUINART BOU
Open Benjamí Masculí
JOAN M. GUTIERREZ GOMEZ
Open Català Masculí
MARC SERRA IGNACIO
Open Adaptat Peu
JOSE LUIS NIETO TRENAS
Open Adaptat Peu
JOAQUIN AZCON BIETO
Open Absolut Masculí
JOAQUIN AZCON BIETO
Open Adaptat Peu

CTT L´HOSPITALET

BARCELONA (ESPANYA)
EDUARD SOLSONA SÁNCHEZ
Open Català Masculí
ALÈXIA GUARCH MASES
Open Absolut Femení
ROGER GUARCH NOGUÉ
Open Català Masculí

CTT SALLENT

BARCELONA (ESPANYA)
DOMÈNEC TORRADAS
Open Català Masculí
GUILLEM NOTARIO MARTÍNEZ
Open Infantil Masculí

LLUÏSOS DE GRÀCIA

BARCELONA (ESPANYA)
FERRAN GUARDIOLA
Open Infantil Masculí
ABEL GALLARDO
Open Català Masculí
ENRIC GUAL REDONDO
Open Català Masculí
CARLES GUAL ROVIRA
Open Adaptat Peu
MARTA PÉREZ
Open Absolut Femení
ANNA CLASEN
Open Absolut Femení